Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dzień Głośnego Czytania

W dniach 26.10 20r. do 30.10.20 roku miała miejsce akcja głośnego czytania wierszy Juliana Tuwima...Dyżury telefoniczne!

Poniżej do pobrania wykaz dyżurów telefonicznych nauczycieli!

POBIERZ

Informacja dotycząca klasyfikacji!

W związku ze zmianą terminu ferii zimowych ( od 4.01.-17.01.2021) ulega zmianie termin klasyfikacji śródrocznej.

Informacja o zagrożeniach oceną niedostateczną oraz przewidywane oceny z zachowania - do 22 grudnia ( 23-31 grudnia zimowa przerwa świąteczna)
Informacja o przewidywanych ocenach śródrocznych- do 22 grudnia


Zebrania z Rodzicami stacjonarne lub on-line od 8.02. do 12.02. 2021r.


Pierwszy okres od 1 września 2020 r. do 5 lutego 2021 r.

Drugi okres rozpocznie się 8 lutego 2021r. do zakończenia roku szkolnego.


Dyrektor szkoły: mgr Barbara Gondek - Matusik
Zasady pracy zdalnej

Zasady pracy zdalnej obowiązujące w Publicznej Szkole Podstawowej w GrobliPOBIERZ
11 listopada!

Tak świętowaliśmy 11 listopada!

Informacja Dyrektora!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020r. od 9 do 29 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej.
Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej. Oddział przedszkolny- bez zmian.
mgr. Barbara Gondek - Matusik
Ślubowanie klasy 1!

Szanowni rodzice uczniów klasy I.
Pod linkiem umieszczonym poniżej można pobrać zdjęcia i filmy z uroczystości Ślubowania uczniów klasy I.LinkWszystkich Świętych!

Wszystkich świętych i Dzień Zaduszny - pamiętamy!Uwaga konkurs!

Konkurs dla wszystkich uczniów : Jak to nie czytam? Czytam!


Wielu uważa, że młodzi ludzie nie czytają książek. Siedzą tylko przy komputerze i grają albo się uczą. Wiem, że to nie jest prawda. W związku z tym ogłaszam konkurs fotograficzny, który położy kres tym stereotypom. Zrób zdjęcie swoim telefonem. Niech bohaterem będą książki, które masz w domu. Książki, które czytasz, czytałeś/czytałaś, które „siedzą” Wam w głowach. Warunek jest jeden- nie fotografujemy twarzy, ale książki w artystycznych ujęciach.
Na Wasze prace czekam do 15 listopada. Wysyłajcie zdjęcia pocztą elektroniczną na adres czytam20@wp.pl, w temacie proszę wpisać imię, nazwisko i klasę.

mgr Barbara Gondek - Matusik

Informacja dla rodziców i uczniów


Informujemy, że uczniowie, którzy odbywają nauczanie zdalne od 26.10.2020 r. mają obowiązek uczestniczyć w nim w czasie rzeczywistym wg obowiązującego od 1 września 2020 r. planu lekcji. Informacje od nauczycieli publikowane są codziennie na dysku google. Uczniowie mają obowiązek w tych zajęciach uczestniczyć, udzielać informacji zwrotnej poprzez komunikatory ustalone przez nauczycieli.
Prosimy wszystkich uczniów, aby aktywnie i terminowo brali udział w obowiązkowych zajęciach edukacyjnych, gdzie nauka polegać będzie na zdalnym nauczaniu. W przypadku problemów prosimy o kontakt z nauczycielem przedmiotu lub wychowawcą klasowym. Pomocą także służyć będzie pedagog szkolny.


Dyrektor szkoły: mgr Barbara Gondek - Matusik
!